вулиця Зернова, 55, під’їзд 1

18/10/2020/

Придворова територія в ямах, фасад під'їзду обсипається. Жителі просять розставити огорожі, тому що водії паркують там свої машини, псують весь вигляд, і руйнують клумби.

Раїса Кирилівна