вулиця Зернова, 53Д

19/10/2020/

Під'їзд в поганому стані, обшарпаний весь, поштові ящики потрібно замінити. На вхід в під'їзд сходинки осипаються і в тріщинах. Дорога до під'їзду зруйнована, немає лавочок.

Петро Миколайович