вулиця Трінклера, 24

24/10/2020/

Весь двір в поганому стані, прибудинкова дорога і тротуари зруйновані, жителі часто через це отримують травми. Так само всі під'їзди обсипаються і багато ям. Входи під'їздів зруйновані.

Ганна