вулиця Старицького, 15

23/10/2020/

Прибудинкова дорога розбита і вся в ямах. Так само немає кишень для стоянки машин, хоча місця повно. Так само мешканці просять перенести сміттєві баки, щоб вони не стояли біля під'їзду, в спеку від них страшний сморід.

Овсіннікова Марина