вулиця Станційна, 11

20/10/2020/

3 місяці відсутнє освітлення вулиці - необхідно встановити ліхтарі (стовпи є) і організувати освітлення. Дуже погана якість дороги - потрібен капітальний ремонт. А так само дуже низька якість води в колонках по вулиці - необхідно організувати систему очищення води.

Марія