вулиця Семінарська, 46/5, кв.3

24/10/2020/

В районі перехрестя провулку Чернушского і вулиці Лисой - тротуар в дуже поганому стані і шлях з вулиці Семінарською в сторону магазину Дигма (пров. Титаренківський, 8), який проходить по вищевказаним вулицях дуже ускладнений, особливо під час поганих погодних умов. Прохання: здійснити капітальний ремонт тротуару вулиць по даному маршруту або засипати його, хоча б, щебенем.

Іван