вулиця Полтавський Шлях, 119

24/10/2020/

У торці будинку обладнані підмостки, які знаходяться в поганому стані і створюють незручності при їх перетині. Так само відсутній пішохідний перехід (знак) між будинками по вул. Полтавський Шлях # 121 і # 123 через дорогу вулиці П.Болбочана, що створює аварійні ситуації за участю пішоходів через високої інтенсивності руху. Пропозиції - відремонтувати (замінити) підмостки і встановити знак пішохідного переходу через дорогу в вищевказаному місці.

Валерій