вулиця Отто Шмідта, 23

24/10/2020/

У районі будинку заявниці зламалася колонка для води, в зв'язку з чим створюються суттєві незручності при ходьбі до віддалено розташованої сусідній колонці. Прохання: відремонтувати або замінити непрацюючу колонку.

Ірина