вулиця Отто Шмідта, 21

24/10/2020/

Дорога по вулиці розбита, особливо в районі будинку № 21, через що у заявника руйнується колодязь, а також дуже ускладнюється пересування при поганих погодних умовах. Прохання: провести капітальний ремонт дороги (заасфальтувати) по вулиці, зокрема в районі до # 21

Валерій