вулиця Отакара Яроша, 61

21/10/2020/

Прибудинкова дорога, вся в ямах, і після дощів постійно багато бруду і води, що неможливо обійти. Люди з колясками та інваліди зовсім не можуть проїхати по ній. Так само в будинку дуже багато дітей, і немає навіть поруч дитячого майданчика, і жителі просять про неї.

Наталя