вулиця Михайлівська, 44

23/10/2020/

У районі ресторану Риори (вул. Червона алея, 51) по Полтавському шосе існує нерегульований пішохідний перехід, де йде високий швидкісний режим автотранспорту, що призводить до аварійних ситуацій за участю пішоходів та приносить незручності місцевим жителям. Також він не освітлюється в темний час доби. Рішення - встановити світлофор на цій ділянці дороги та організувати освітлення

Севрюк Дмитро