вулиця Конторська, 43, кв.1

19/10/2020/

Потрібно замінити старий ненадійний паркан навколо будинку з боку набережної. Другою проблемою позначають необхідність заміни в'їзної дороги у двір будинку з боку вулиці в районі вхідних воріт. Так само необхідна консультація юриста з питання отримання документів на квартиру в новобудові, яка очікується вже багато років через дії недобросовісного забудовника.

Марк Леонідович (Олена Борисівна)