вулиця Гиївська, 18

24/10/2020/

У дворі будинку і по вулиці повністю розбита дорога і відсутнє освітлення. Також у дворі будинку є необхідність доукомплектувати дитячий майданчик лавочками та іншими елементами. Пропозиція: здійснити капітальний ремонт дороги по вулиці і у дворі, провести і організувати освітлення в районі будинку і у дворі, а так само доукомплектувати всім необхідним дитячий майданчик

Ганна