вулиця Червона Алея, 18

22/10/2020/

Вулицею відсутня дренажна система, що призводить до затоплення будинків жителів. Необхідно зробити дренажну систему по вулиці. Так само просять збільшити частоту вивезення сміття з пункту збору в районі будинків # 16-20. І існує проблема дорожнього полотна по вулиці через низьку якість проведених ремонтів, що призводить до щорічного його знищення - просять заасфальтувати дорогу.

Віктор