вулиця 23-го Серпня, 43Б, 2 під’їзд

19/10/2020/

Під'їзд в поганому стані, стіни обсипаються, на підлозі ями. Ганок так само в поганому стані, біля дверей постійно стоїть вода після дощів, мешканці просять про ремонт даху ганку, щоб не затікала вода.

В'ячеслав Залкін