провулок Крутогірский, 20

19/10/2020/

Необхідно спиляти 2 дуже високих старих дерева, які можуть бути небезпечні для мешканців прилеглих будинків і перехожих. Так само по вулиці потрібно зробити дорогу, оскільки вона в дуже поганому стані.

Костянтин (Інна)