проспект Ново-Баварський, 127, кв.53

23/10/2020/

Біля будинку повністю зруйнована дорога. Дах в поганому стані, що призводить до постійного підтоплення мешканців будинку. Димарі розвалюються і металеві козирки навколо даху теж. Цоколь будинку в поганому стані. Смітник поруч з будинком розташован занадто близько до спортивному майданчику та дому, що призводить до дискомфорту мешканців через її перевантаженості. Рішення: провести капітальний ремонт дороги біля будинку, даху і димоходів на даху, цоколя, а також перенести сміттєві баки перенести від будинку хоча б на 50-70 м далі.

Валентина Іванівна