проспект Науки, 64А

22/10/2020/

Дорога в розваленому стані практично немає асфальту, дуже багато ям. Після дощів там суцільний бруд. Мешканці неодноразово вже ламали собі на цій дорозі ноги.

Радіонова Вікторія