проспект Науки, 64

19/10/2020/

Арка для проїзду машин і проходу людей в зруйнованому стані і обсипається через те, що там проїжджають часто вантажні машини і все зносять. Жителі просять про ремонт арки (знизити її, щоб проїзд був тільки для легкових машин) і поставити знак, який заборонятиме проїзду вантажних машин.

Балашова Інна