проспект Індустріальний, 54/47

17/10/2020/

Мешканці просять про нормальний дитячий майданчик. Площа для цього велика, дуже багато дітей від 2 до 14 років. Покриття немає, через це скрізь бруд, гойдалка та спортивних майданчиків дуже мало для цієї кількості дітей. І просять зробити пісочницю, яка накривається, тому що багато собак і кішок, і вони туди справляють свою нужду. І прохання, встановити огорожі від машин, тому що мешканці паркуються на дитячому майданчику.

Яна Юрчук