провулок Афанасіївський, 24

16/10/2020/

Після прокладки кабелю в червні, були утворені земляні насипи уздовж дороги перед воротами прожіваюшіх по вулиці громадян, які повністю забруднюють проїжджу частину та ускладнюють прибирання прибудинкової території. Підрядник обіцяв прибрати, але так до сих пір і не прибрав. Просять: посприяти в прибиранні купи землі яка утворилась.

Лисенко Ганна Марківна